مقالات

با انواع سمعک پشت گوشی آشنا شوید

توسط نوامبر 12, 2019 بدون نظر

به طور کلی سمعک های به دسته داخل گوش و پشت گوش تقسیم می شوند ، اما سمعک پشت گوشی با طراحی مختلف و در اندازه های متفاوت و امکانات بیشتر تولید و به بازار عرضه می شود . سمعک کیمیاگر قصد دارد شما را قبل از انتخاب و خرید مناسب ترین سمعک در تهران با کاربردهای مختلف و انواع سمعک پشت گوشی آشنا کند .

شناخت انواع سمعک پشت گوشی و کاربرد هریک از آن ها

سمعک های پشت گوشی در بخش بالایی گوش خارجی و دقیقا پشت گوش قرار می گیرد . فرکانس موجود در پیرامون را از طریق تیوپی به داخل گوش منتقل می کند . انواع سمعک پشت گوشی در رنگ و طرح مناسب با رنگ پوست و مو افراد تولید می شود تا جلب توجه کمتری داشته باشد .در ادامه به توضیح انواع سمعک پشت گوشی می پردازیم با ما همراه باشید .

سمعک پشت گوشی BTE

این نوع سمعک برای هر کم شنوایی خفیف تا شدید افراد مناسب بوده و در اشکال مختلف توسط شرکت های معتبر سمعک سازی طراحی و ساخته می شود .قدرت در این نوع از سمعک های پشت گوش از دیگر انواع سمعک پشت گوشی بالاتر است و قابلیت فراوانی دارد .برای اتصال به سایر وسایل صوتی بی سیم ،وسایل جانبی تعبیه شده است .

سمعک پشت گوشی RITE

سمعک پشت گوشی RITE به دلیل آنکه کمترین دید را در پشت گوش افراد داشته باشد ، کوچک طراحی شده است . در این نوع از سمعک های پشت گوشی کیفیت شنوایی با قرارگرفتن پخش کننده درون گوش بدون محدود و مسدود کردن بالا می رود .با این طرتحی شنوایی طبیعی تر بوده و برای افرادی که در دسته کم شنوایی متوسط تا شدید قرار می گیرند ، توصیه می شود .

استفاده از این نوع سمعک بسیار لذت بخش بوده و محبوبیت زیادی میان افراد پیدا کرده است .سمعک کیمیاگر با برخورداری از افراد متخصص در زمینه کم شنوایی توانسته است تشخیص درستی از میزان کم شنوایی در افراد را داشته باشد و با توجه به آن بهترین سمعک را برای آن ها تجویز نماید .برای اطلاع از قیمت انواع سمعک پشت گوشی می توانید با شماره های موجود در وبسایت تماس حاصل فرمایید و با مشاورین ما در این زمینه مشورت داشته باشید .

عوامل موثر بر قیمت سمعک پشت گوشی

کیفیت تکنولوژی و مداردهای موجود ، برند و کشور سازنده ،خدمات پس از فروش و گارانتی تضمین همه از موارد مهم موثر بر قیمت سمعک های پشت گوشی محسوب می شوند .سمعک های پشت گوشی به دلیل محل قرارگیری معمولا استحکام بیشتری نسبت به سمعک های داخل گوش دارند و از طول عمر بیشتری برخوردار می باشند .مهم ترین عامل در تعیین قیمت سمعک پشت گوشی تکنولوژی موجود در سمعک می باشد .

به طور کلی سمعک های پشت گوشی نسبت به سمعک های داخل گوش توانایی های بیشتری دارد که قادر به شناسایی راحت صدا در محیط ، تمرکز در گفتار و قدرت وایرلس و اشتراک صدا میان دو گوش و ارتباط با موبایل می باشد .

قیمت سمعک هایی که دارای تکنولوژی برتر و هوشمند هستن به نسبت سایر سمعک هایی که دارای تکنولوژی ساده تری می باشند بیشتر خواهد بود .هرچه قابلیت در سمعک بیشتر و پیشرفته تر باشد قیمت سمعک نیز بالاتر خواهد بود .

از دیگر عوامل موثر و مهم در قیمت انواع سمعک پشت گوشی کیفیت ساخت سمعک می باشد .هرچه میزان استحکام و کیفیت سمعک بالاتر باشد ، قیمت سمعک نیز بیشتر خواهد بود . شرکت های تولید کننده سمعک های گوشی به دنبال طراحی زیبا و بدنه محکم با طول عمر زیاد می باشند .

استانداردهای موجود در سمعک های پشت گوشی نیز قابل مشاهده است و کمپانی هایی که در محصولات خود این استانداردها را رعایت می کنند، سمعک های آن ها به نسبت سایر سمعک ها از قیمت بالاتری برخوردار هستند .

گارانتی و خدمات پس از فروش سمعک  

سمعک گوش با گذشت زمان نیاز به تنظیمات و سرویس دوره ای می باشد .سمعک های پشت گوش به دلیل محل قرارگیری در معرض گرد و غبار و رطوبت هوا هستند و نیاز به چکاپ و تعمیرات دوره ای می باشند .مدت گارانتی و خدمات پس از فروش در قیمت سمعک پشت گوشی موثر است و در برندهای معتبر مدت گارانتی و خدمات پس از فروش به مراتب مناسب تر از سایر شرکت های تولید کننده سمعک می باشند .

ارسال نظر