مقالات

عوامل موثر بر قیمت سمعک چیست ؟

توسط جولای 9, 2019 بدون نظر

از مهم ترین و تاثیرگزارترین عوامل بر روی قیمت سمعک می توان به برند سمعک اشاره کرد . اکثر سمعک های موجود در بازار براساس برند و شرکت سازنده آن قیمت گذاری می شوند . امروزه سمعک های متنوع با برندهای متفاوت هستند که هر یک قیمت خاص خود را دارد . در ادامه به بررسی عوامل تاثیرگزار بر قیمت سمعک می پردازیم، با ما همراه باشید .

چه عواملی بر قیمت سمعک تاثیر می گذارند ؟

به طور کلی قیمت سمعک تحت تاثیر عوامل مهمی چون برند، کیفیت صدا ، اندازه ، خدمات پس از فروش و گارانتی آن ، لوازم جانبی و قابلیت وایرلس بودن سمعک بستگی دارد.در این میان اندازه سمعک تاثیر چندانی در قیمت گذاری آن نداشته اما یکی از مهم ترین عوامل را می توان به قابلیت و تکنولوژی در سمعک اشاره کرد .

برای اطلاع از قیمت سمعک و خرید آن می توانید به وبسایت کیمیاگر مراجعه فرمایید و با مشورت های لازم با کارشناسان مجموعه مناسب ترین سمعک را با توجه به موقعیت و بودجه مالی تهیه نمایید.هنگامی که کم شنوایی در افراد به موقع درمان نشود با گذشت زمان زندگی آن ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد و افراد کم شنوا را از لحاظ عاطفی ، اجتماعی و گاهی اقتصادی درگیر می کند .

قیمت سمعک

به دنبال آن مشکلاتی چون افسردگی های شدید در این افراد تشدید می شود . اکثر بیمه های تکمیلی، هزینه ای را به عنوان کمک برای بیمه شدگان درنظر گرفته است . افراد کم شنوا با مراجعه به وبسایت فروش سمعک می توانند از این تسهیلات استفاده کنند . کیمیاگر کلیه سمعک های تجویز شده توسط پزشک را با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار بیماران خود قرار می دهد.

مراقبت و نگهداری از سمعک به دلیل بالابودن قیمت آن امری ضروری است. پس از خرید سمعک باید در نگهداری و مراقبت از سمعک نکاتی را درنظر بگیریم . در ادامه به برخی از نکته های مراقبت و نگهداری از سمعک در تهران اشاره خواهیم کرد .

مراقبت و نگهداری از سمعک

سمعک وسیله ای حساس و ظریف است و یکی از دلایل مراقبت و نگهداری از آن قیمت سمعک می باشد ، که در برخی از برندهای مشهور امری بسیار مهم می باشد .از نکاتی که باید برای مراقبت و نگهداری از سمعک توجه کرد، جلوگیری از قرارگرفتن سمعک در محیط هایی که گرم و مرطوب بوده و در معرض آلودگی و گرد و غبار بالاست و تابش مستقیم خورشید است جدا خودداری شود .

نظافت سمعک بسیار مهم است و چنان چه مواد بهداشتی و آرایشی به سمعک نفوذ کند امکان اسیب رساندن به سمعک وجود دارد.بهتر است سمعک را همیشه در مکانی امن و بدون آلودگی قرار گیرد.سمعک به عنوان وسیله ای شخصی است و استفاده از آن توسط دو نفر توصیه نمی شود زیرا امکان انتقال بیماری و عفونت وجود دارد .

سمعک بهتر است دور از دسترس کودکان باشد و پیش از استفاده از آن گوش خود را تمیز و خشک نمایید تا مشکلی برای شنوایی ایجاد نشود . چنان چه قصد استفاده طولانی مدت از سمعک خود را ندارید، بهتر است باتری آن را خارج کنید . از باتری های غیراستاندارد برای سمعک خود استفاده نکنید .عمر مفید سمعک تحت تاثیر عوامل فوق می باشد

نکات و توصیه های بیان شده برای نگهداری و مراقبت از سمعک تاثیر فراوانی در افزایش طول عمر سمعک خواهد داشت . میزان استفاده شخص از سمعک یکی دیگر از عوامل تاثیرگزار در افزایش طول عمر سمعک می باشد.به طور کلی عمر سمعک ها چیزی حدود ۳ الی ۶ سال بوده و بعد از آن به مرور از کیفیت صدای دستگاه کاسته شده و باید با مراجعه به پزشک سمعک دیگری را انتخاب کرد.

کیفیت چه تاثیری در قیمت سمعک دارد؟

امروزه سمعک های با کیفیت تری توسط شرکت های معتبر ساخته می شود . سمعک های امروزی استانداردهای لازم را دارا می باشد . کیفیت سمعک و میزان مقاومت در برابر ضربه ، فشار ، حرارات و رطوبت موجود در محیط از عوامل مهمی هستند که در تعیین قیمت سمعک تاثیرگزار می باشند .در میان سمعک های موجود در بازار آن دسته از سمعک هایی که ضد آب بوده و در برابر رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان می دهد از محبوبیت بیشتری در میان مصرف کنندگان به دست آورده است و فروش بالاتری را داشته است . قیمت سمعک با توجه به این موارد افزایش پیدا می کند . شما می توانید برای مشاوره با بخش پشتیبانی مجموعه به وبسایت ما مراجعه نمایید.

ارسال نظر