مقالات

چه عواملی بر تعیین قیمت سمعک داخل گوشی تاثیر می گذارد؟

توسط سپتامبر 15, 2019 بدون نظر

قیمت سمعک داخل گوش معمولا براساس سایز ، برند و تکنولوژی قیمت گذاری می شود . قیمت سمعک داخل گوشی در برندهای مختلف متفاوت بوده و با کیفیت ساخت هر یک از آن ها در ارتباط است . ما در این مقاله قصد داریم عوامل موثر بر تعیین قیمت سمعک داخل گوشی را بررسی کنیم .

چه عواملی بر تعیین قیمت سمعک داخل گوشی تاثیر می گذارند؟

به سمعک هایی که درون گوش قرار می گیرند، سمعک داخل گوشی می گویند که دارای انواع مختلف سمعک داخل گوش CIC ، سمعک داخل گوش کانال ITC ، سمعک داخل گوش IIC می باشند.قیمت سمعک در مدل های مختلف داخل گوش متفاوت می باشد .

هر چه میزان امکانات و تکنولوژی به کار رفته در سمعک های داخل گوش بالاتر باشد و پیشرفته تر ، قیمت سمعک داخل گوشی افزایش پیدا می کند . این نوع از سمعک های شنوایی به صورت دیجیتال و هوشمند وجود دارند .از لحاظ قیمت سمعک داخل گوشی وایرلس و هوشمند بیشتر از سایر سمعک های شنوایی می باشد زیرا امکانات بیشتری دارد .

قیمت سمعک داخل گوش با توجه به تکنولوژی استفاده شده ،برند و کمپانی و کشور سازنده آن،کیفیت ساخت و گارانتی و خدمات پس از فروش و سایز سمعک تعیین می شود . سمعک های داخل گوش انواع مختلفی دارند که هر یک از آن ها دارای قیمت متفاوت می باشد .

تکنولوژی چه تاثیری در تعیین قیمت سمعک های داخل گوش دارد؟

در سمعک های داخل گوشی هرچه میزان امکانات و تکنولوژی به کار رفته در آن پیشرفته تر باشد ، قیمت سمعک داخل گوش نیز از قیمت بالاتری برخوردار است .این نوع از سمعک های داخل گوشی به دلیل تعداد کانال پردازشی بیشتر، توانایی حذف سوت و توانایی وایرلس دو گوشی و اشتراک گذاری اطلاعات و استفاده از لوازم جانبی کارآمد در مدل هوشمند خود دارای تکنولوژی پیشرفته تری می باشد.

قیمت سمعک های داخل گوش بیشتر از سایر سمعک های گوشی از تکنولوژی تاثیر می گیرند . برندهای مختلف سمعک های داخل گوش به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت به کار رفته و سایز آن ها انواع مختلفی از سمعک های هوشمند گوش را تولید می کنند .

به طور کلی قیمت سمعک در برندهای برتر و شناخته شده بیشتر از سایر سمعک های داخل گوش می باشد .سیستم وایرلس و قطعات و تراشه های به کار رفته در انواع سمعک های هوشمند داخل گوش در سمعک های دانمارک و آلمان بیشتر مشاهده می شود .این مسئله موجب افزایش قیمت در سمعک های داخل گوش می شود .

ارتباط گارانتی با قیمت سمعک داخل گوش

سمعک های داخل گوش به نسبت سمعک های پشت گوش به سرویس ، مراقبت ، چکاپ بیشتری نیاز است .دلیل اصلی مراقبت های بیشتر به خاطر ارتباط مستقیم با جرم گوش و رطوبت داخل گوش می باشد . سمعک داخل گوشی را معمولا طوری قیمت گذاری می کنند که ۲سال گارانتی و ده سال خدمات پشتیبانی پس از فروش را تضمین کند .تولید کنندگان سمعک های داخل گوش دانمارکی و آلمانی گارانتی بین المللی و معتبری را برای کاربران خود درنظر می گیرند .

با توجه به موارد بالا قیمت سمعک های داخل گوشی در کمپانی های آلمانی و دانمارکی به دلیل گارانتی معتبر و بین المللی بیشتر خواهد بود . سمعک های داخل گوشی معمولا در رده آنالوگ کاربردی ندارد و در انواع دیجیتال و هوشمند تولید می شوند .

لوازم جانبی متنوع و مختلفی در سمعک های داخل گوش به کار گرفته می شود که هزینه هر یک از آن ها جداگانه از افراد دریافت می شود .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین سمعک کیمیاگر در رابطه با انواع سمعک در تهران داشته باشید .

ویژگی های سمعک های داخل گوشی

  • سمعک های داخل گوشی برای دیگران جلب توجه نمی کند و افراد متوجه سمعک فرد نمی شوند
  • هنگام وزش باد ، سمعک های داخل گوش به دلیل قرارگرفتن در کانال گوش ، صدای باد را تقویت نمی کنند و افراد کم شنوا از صدای وزش باد احساس ناراحتی نمی کنند .
  • افراد با استفاده از سمعک های داخل گوش می توانند به راحتی از امکانات سمعک که شامل تلفن می باشد ، می توانند به راحتی استفاده کنند .

برای اطلاع از قیمت انواع سمعک های شنوایی و معاینه و تجویز هر یک از آن ها می توانید با مراجعه به سایت سمعک کیمیاگر اطلاعات لازم را کسب نمایید .

ارسال نظر