مقالات

ویژگی های قابل توجه در سمعک یونیترون

توسط نوامبر 12, 2019 بدون نظر

بهترین راه برای کمک به مصرف کنندگان در انتخاب سمعک ، ارائه فرصت آزمایش دستگاه ها به آنها قبل از خرید است . به این ترتیب می توانید در انتخاب خود احساس اطمینان کنید . سمعک یونیترون راه را برای مارک های مختلف سمعک در دستگاه های تولیدی با ویژگی های پیشرفته پیش بینی کرده است. شرکت یونیترون همچنان به خاطر طرح های پیشرو در زمینه سمعک ، موفق به دریافت جایزه طراحی شده است .

از سال ۱۹۶۴ ، تحقیق و توسعه در یونیترون بر روی محصولات و ویژگی هایی متمرکز شده است که بیشترین بهره را برای کاربران خواهد داشت . از دهه ۱۹۸۰ ، یونیترون به عنوان یک رهبر در دستگاه های آنالوگ قدرت BTE (پشت گوش) برای افرادی که دچار شنوایی شدید و عمیق هستند ، انتخاب شد . این روزها ، Unitron همچنان در فضای سمعک دیجیتال پیشرو است ، و چندین جایزه طراحی محصول را به دست آورد . در دوره دیجیتالی ، سمعک های قابل برنامه ریزی و نرم افزارهای مناسب به طور مداوم چشم انداز راه حل های شنوایی را تغییر می دهند و Unitron همچنان به پیشرفت نرم افزارهای خود برای بهبود اتصالات در بین بیماران می پردازد . در ادامه این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با سمعک یونیترون در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . با سمعک کیمیاگر همراه شوید…

سمعک یونیترون چیست؟

سمعک یونیترون همیشه به پنج سطح فناوری تقسیم شده است . این شرکت به دلیل کیفیت بالای محصولاتش در بین مصرف کنندگان بیشترین فروش را داشته است و هم چنان به سوی تحقق هر چه بیشتر گام بر می دارد . قیمت سمعک یونیترون با توجه به تکنولوژی به کار رفته ، شکل و ظاهر آن مشخص می شود . حدود قیمت این سمعک از ۶۰۰،۰۰۰ تا ۵ میلیون تومان می باشد .

سمعک یونیترون از محصولات کشور کانادا می باشد که در مدل های مختلفی مانند نامرئی ، پشت گوشی ، داخل گوشی و غیره تولید و عرضه می شود . به این ترتیب این نوع سمعک با توجه به کیفیت خوبی که دارد از مدل های مختلف با قیمت های مختلف برخوردار است . به همین دلیل تاکنون توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید .

سمعک یونیترون

ویژگی های قابل توجه در سمعک یونیترون

بسیاری از وقت انسان ها صرف گفتگو با دیگران می شود و از ویژگی های مهم سمعک های موجود در بازار باید تمرکز بر گفتگو و افزایش کیفیت گفتگو در زمان مکالمات باشد .سمعک های یونیترون ویژگی تمرکز بر گفتگو را بهبود بخشیده است و میزان سرعت پردازشی را نسبت به سمعک های سال های قبل افزایش داده است .

این نوع از سمعک های شنوایی به دلیل تنوع در طراحی و موجود بودن در انواع مدل های داخل کانال گوش ، سمعک های پشت گوش و .. توانسته است تمام مشکلات مربوط به کم شنوایی افراد را برطرف سازد .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره در مورد انتخاب سمعک مناسب می توانید با کارشناسان متخصص سمعک کیمیاگر در تماس باشید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید .

از دیگر ویژگی های خاص و مورد توجه سمعک های یونیترون این است که با استفاده از ترکیب مناسب از تنظیمات تمام اتوماتیک برای استفاده در هر محیطی قابل استفاده هستند . سمعک هایی کوچک با قابلیت شارژ شدن هستند که دیگر نیازی به تعویض باتری ندارند .

تکنولوژی موجود در باتری های یونیترون در پنج سطح مختلف T Pro ، T800 ، T700 ، T600 ،T500 را موجود دارد که هر یک موجب افزایش کیفیت صدا ، کاهش وزوز گوش ، تنظیم خودکار سمعک و کاهش سرو صدای زمینه و بهبود صدای محیط و مکالمه می گردد .

شناخت انواع سمعک های یونیترون

  • سمعک Insera

از سری سمعک های داخل گوشی یونیترون که دارای ویژگی های خاصی چون مخفی بودن ،کاهش نویز و مناسب بودن با کم شنوایی و افزایش طول عمر بیشتر باتری همگی از ویژگی های این دسته از سمعک های یونیترون می باشند .

  • سمعک stride

از جدیدترین مدل های سمعک پشت گوشی که دارای قدرت بالا ، برنامه قابل تنظیم و کاهش نویز ، کیفیت و تمرکز بالای گفتگو را دارا می باشد .

  • سمعک vista

یکی از سمعک های قدرتمند و مناسب برای افراد کم شنوا ، ضد آب و گرد و غبار بوده و پوشانندگی خوب وزوز ، قابلیت اتصال به تلویزیون ،مصرف باتری بسیار کم همه از ویژگی های خوب این سمعک ها محسوب می شوند .

برای اطلاع از قیمت سمعک های شنوایی و مشاوره خرید سمعک در تهران با ما در تماس باشید

ارسال نظر